live
Новини » Події 1853 Читать эту новость на русском

Викрито підпільний водогін, яким постачали воду з Херсонської області Кримському Титану

Фото: ark.gp.gov.ua

Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Службою безпеки України зафіксувала та припинила незаконний відбір та транспортування води в сторону окупованого Криму. Свердловини, де здійснювався відбір, знаходяться за 15 метрів від лінії розмежування.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Автономної Республіки Крим.

За попередніми даними замаскована пластикова труба була прокладена до 2014 року та веде до промислового підприємства, яке знаходиться одразу за лінією розмежування.

«Під час досудового розслідування кримінального провадження відносно ПрАТ «Кримський Титан», прокуратурою АР Крим разом із Службою безпеки України, проведено обшуки за місцезнаходженням двох свердловин у Каланчацькому районі Херсонської області, які згідно технічної документації призначалися виключно для видобутку підземних вод та їх постачання на вказане підприємство.

За результатами проведених обшуків було виявлено, що від однієї із свердловин пролягає прихований трубопровід через лінію розмежування з окупованою територією АР Крим у напрямку заводу ПрАТ «Кримський Титан». За допомогою труб здійснювалося приховане та необліковане постачання води. Можлива потужність виявленої врізки в одній з свердловин – 250 кубометрів води на годину.

У ході проведення слідчих дій, дане постачання було зафіксовано та припинено. Прокуратурою АР Крим встановлюється коло осіб, які можуть бути причетними до здійснення прихованого та необлікованого водопостачання та здійснюються заходи щодо надання правової кваліфікації зазначеним фактам», – йдеться у повідомленні.

Loading...
Loading...
Loading...