Новини » Світ 26 вересня, 2018, 7:55
Швейцарія відмовила Абрамовичу у посвідці на проживання через «загрозу громадській безпеці»
Роман Абрамович. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Роман Абрамович. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Влада Швейцарії відмовила російському мільярдеру Роману Абрамовичу в отриманні посвідки на проживання, побоюючись, що його перебування в країні може становити загрозу громадській безпеці і спричинити репутаційні збитки для країни.

Про це пише BBC, передає Українська правда.

Відхилити прохання Абрамовича чиновникам порадила федеральна поліція Швейцарії через підозри, що Абрамович може бути залучений до відмивання грошей або мати контакт із злочинними організаціями.

Інформацію про це опублікувало видання Tages-Anzeiger швейцарського медіахолдингу Tamedia. Стаття вийшла після того, як Абрамович програв судову суперечку Tamedia. Він намагався через суд не допустити публікації відомостей про себе в пресі.

Абрамович попросив про посвідку на проживання в листопаді 2017 року. Він заперечує будь-які правопорушення зі свого боку. Юристи бізнесмена назвали всі твердження у пресі помилковими і заявили про намір судитися через поширення неправдивої інформації про мільярдера.

Цього року Роман Абрамович отримав ізраїльське громадянство після того, як Британія не продовжила йому візу. За даними ЗМІ, Абрамовича зобов’язали пояснити походження статків для отримання британської візи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:55 :58