середа, 26 вересня, 2018, 11:12 Суспільство
Рева розтлумачив, що потрібно зробити безробітному, щоб отримати субсидію
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що для призначення субсидії безробітному потрібно сплатити єдиний соціальний внесок (ЄСВ) за 3 місяці періоду, за які беруться доходи для розрахунку розміру субсидії.

Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики.

 

Міністр соціальної політики України Андрій Рева запевняє, що для призначення субсидії безробітному ЄСВ потрібно сплатити лише за три місяці періоду, за яких беруться доходи для розрахунку розміру субсидії.

Тобто для «зимової» субсидії соціальний внесок має бути сплаченим за будь-які три місяці 1-2 кварталів 2018 року до моменту подачі документів в управління соцзахисту.

Якщо Вас змушують підписати річний договір на сплату ЄСВ, посилайтеся на статтю 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Вона гарантує право на одноразову сплату ЄСВ.

Читайте також: Субсидії по-новому: які права зберегли за українцями

І якщо Ви подали заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, орган доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви зобов’язаний укласти договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Сплата ЄСВ відображається у базі даних Пенсійного фонду і цей період зараховується громадянам до страхового стажу.

Читайте також: Дізнатися розмір субсидії тепер можна он-лайн, – Мінсоцполітики

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 16:13 :00