Новини » Події 26 вересня, 2018, 14:23
«Козацька воля-2018»: Десантники відпрацювали висадку в горах

Під час командно-штабних навчань «Козацька воля-2018» підрозділи десантно-штурмових бригад відпрацювали навчально-бойові завдання у гірській місцевості.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

«Під прикриттям ударних вертольотів Мі-24, посеред складної місцевості Карпатських гір на кількох вертольотах десантно-штурмові загони здійснили висадку посадочним способом (по штурмовому та за допомогою спеціального обладнання). Після цього штурмові загони вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівні висоти та рубежі. Згодом, для підсилення десанту підійшла бронегрупа з артилерією», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі навчально-бойові завдання проходили одночасно в кількох районах Західної України. Свою майстерність, злагодженість та уміння діяти на незнайомій місцевості продемонстрували не лише десантники, а і підрозділи армійської авіації Сухопутних військ.

Хід проведення практичних дій підрозділів українського десанту особисто контролювали керівник стратегічних командно-штабних навчань «Козацька воля – 2018» – начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

«Десантно-штурмові війська завжди перебувають в повній бойовій готовності і готові виконувати завдання в будь-який час та місцевості», – відзначив командувач ДШВ ЗСУ.

Також Забродський відзначив чіткі та злагоджені дії десантно-штурмових підрозділів та армійської авіації, які показали хорошу роботу і високі результати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:56 :59