Aнонси

усі анонси

Координатор проекту «Стоп Терор» відповів на запитання про терміни вступу України до НАТО

ZIK

За умови найкращого розвитку подій Україна вступить до НАТО за десять років, за опосередкованого розвитку – 15 років, а найгіршого – 20 років.

Таку думку висловив координатор проекту «Стоп Терор» Семен Кабакаєв у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг перед зустріччю з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим у Нью-Йорку заявив, що НАТО не потрібен дозвіл Москви щодо вступу України у силовий блок.

«На мою думку, заява Столтенберга – це черговий крок, щоб показати, що НАТО підтримує Україну й хоче, щоб вона вступила в Альянс. А також продемонструвати, що Україна може розраховувати на підтримку як з боку експертного середовища НАТО, яке працює в Україні, так і з боку політичного та військового керівництва Альянсу», – прокоментував Семен Кабакаєв.

Експерт зауважив, що такі заяви стовідсотково лунають раз на півроку і дають гарантію, що якщо Україна буде дотримуватися переходу на стандарти НАТО, то обов’язково отримає членство в Альянсі.

«Потрібно розуміти, що переходи на стандарти НАТО – це не тільки реформи в Міністерстві оборони. До цього процесу залучено досить багато відомств, зокрема і Мінфін. Утім, дивлячись на темпи впровадження в тому чи іншому напрямі, у мене інколи виникають сумніви, що Україна зможе вступити до НАТО за 10 років. Але все ж впевнений, що рано чи пізно Україна отримає таке членство», – підкреслив Кабакаєв.

Також він наголосив, що як би цього не хотіла Росія, але зараз відбувається процес і щодо надання Україні томосу, і активна підтримка з боку Північноатлантичного альянсу.

«Наразі Росії дуже в делікатний спосіб намагаються пояснити, що Україна – це вже не її парафія, а є повноправним партнером Європи, США і НАТО зокрема. Але Україні, передусім, потрібно зупинитися на внутрішній роботи, адже її дуже багато. За умови найкращого розвитку подій, Україна вступить до НАТО за 10 років, за опосередкованого розвитку – 15 років, і найгіршого – 20 років», – спрогнозував Семен Кабакаєв.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

програми телеканалу ZIK

Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19
Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19 HARD з Влащенко
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019 Політика
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент