середа, 26 вересня, 2018, 5:34 Економіка
Коболєв оскаржить накладений на нього штраф у 1700 грн

У НАК Нафтогаз мають намір оскаржити штраф голові компанії в 1700 грн за неподання інформації про виплату премії після перемоги в Стокгольмському суді.

Як повідомляє «Слово і Діло», про це на прес-конференції у вівторок, 25 вересня, заявив головний виконавчий директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

Він зазначив, що компанія і раніше вдало оскаржила штрафи, накладені на адміністрацію.

«Це така вже традиція, коли пан Коболєв на міжнародній арені захищає Україну, а українські суди, регулюючі органи накладають на нього штрафи. Як минулий штраф в українських судових органах ми змогли відбити, довести, що це абсурд. Так, мені здається, що ми в цьому випадку в апеляційному суді, суді вищої інстанції доведемо, що це не було обгрунтоване рішення. Ми будемо його оскаржувати», – повідомив Вітренко.

Також Вітренко заявив, що НАК Нафтогаз виплачує зарплати, премії і фінансує свої витрати за рахунок додаткових надходжень.

«Ми отримуємо наші зарплати, премії і фінансуємо всі наші витрати за рахунок додаткових надходжень, а не з тих грошей, які платять українці за спожитий газ. Ми отримали більше 2,1 млрд доларів від «Газпрому» у вигляді газу за рішенням Арбітражу. Цей газ ми продали на українському ринку, отримавши за нього гроші», – сказав Вітренко.

Нагадаємо, голову Нафтогазу оштрафували за відмову надати інформацію про премії.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз виплатить бонуси правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі в суперечці з Газпромом. Затверджений розмір бонусів – 1% від суми виграшу по транзитному контракту (в даному випадку – $ 4,56 млрд). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі $ 45,6 млн.

Зазначалося, що основна частина цих грошей – до 75% – буде розподілена між головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим і головним комерційним директором компанії Юрієм Вітренком.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 19:38 :46