середа, 26 вересня, 2018, 14:54 Політика
Голобуцький: Порошенко дійсно дратує росіян
ZIK
ZIK

Російські ЗМІ масово вкидають в інформпростір новину про те, що Порошенко помилився кімнатою під час Генасамблеї та потрапив до Лаврова. Це свідчить, що український президент дратує росіян, тож вони намагаються якось знівелювати усі виголошені ним заяви.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політтехнолог Олексій Голобуцький.

Він наголосив: інформацію про те, що під час Генасамблеї ООН Петро Порошенко випадково зайшов у переговорну кімнату російської делегації, де в той час перебував міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, опублікував прокремлівський журналіст. Тому до цього потрібно ставитись дуже обережно.

«Про це написав журналіст кремлівського пулу Смірнов, там він припустив, що Порошенко переплутав цю кімнату із туалетом», – розповів Голобуцький.

Політтехнолог зауважив: тут з боку журналіста було «дуже двозначне припущення».

«Коли бачиш Лаврова, перше, що приходить на думку – ти потрапив в туалет», – жартував Голобуцький.

Та водночас він зауважив: масовий вкид російськими медіа такої інформації свідчить про те, що Порошенко дуже сильно дратує росіян. Зокрема, й на Генеральній асамблеї.

«Це робиться для того, щоб у масовій свідомості закарбувати: єдине, що зробив Порошенко – помилився кімнатою. Для цього у них є всі можливості – RT, «Sputnik» та інші», – вважає експерт.

Однак, його обурила реакція і українських ЗМІ на таку інформацію.

«Настільки просто взнати, звідки пішла ця новина. Зрозуміло, що першоджерело не «Associated Press» чи інші медіа, а саме російські ЗМІ. Однак, наші канали все одно це повторюють. До вечора ж це стане уже основною новиною не лише у Росії, а й в Україні», – переконаний політтехнолог.

На тій ж Генасамблеї Порошенко відмовився давати інтерв’ю російським журналістам, що на думку Голобуцького, цілком нормально, адже росЗМІ «перекручують одне слово по десять разів». Цю тему у прокремлівських медіа також намагаються розкрутити якнайширше, однак вона не буде аж такою виграшною.

Як повідомлялось, вчора у Нью-Йорку розпочалася 73-тя сесія Генасамблеї ООН. Там українська сторона закликала, зокрема ввести миротворців на Донбас, попри спротив Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 20:10 :14