Новини » Політика 26 вересня, 2018, 12:25
Експерт: Зеленський і Вакарчук з’явилися у політичних рейтингах, адже тривають «торги»
ZIK
ZIK

Рейтинги кандидатів у президенти наразі є дуже сумними. Адже вони засвідчують, що будь-який медійний персонаж без політичної платформи, без побудови партійної структури та без певної мети, має шанс «грати у вибори».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

«Зеленський як і Вакарчук не говорили про свої президентські амбіції, але вони з’являються у рейтингах через те, що насправді триває дуже непроста політична гра, я б навіть сказав, торги. Ми розуміємо, що Зеленський в принципі грає на протестному електораті приблизно на тому ж електоральному полі, де і Юлія Тимошенко. Те ж саме стосується і Вакарчука, бо у них теж  пересікається електоральна аудиторія», – сказав Тизенгаузен.

Він вважає, що від того, чи висуватиме свою кандидатуру Зеленський або Вакарчук, залежить хід президентських виборів і те, хто вийде у другий тур.

«Якщо Вакарчук більш-менш самостійна фігура, то ми прекрасно розуміємо, що Зеленський  таким не є. Тому насправді зараз є дуже сумні рейтинги, бо вони показують, що будь-який медійний персонаж без політичної платформи, без побудови якоїсь партійної структури та без певної мети, маючи просто медійне обличчя та підтримку на двох топових медійних каналах, має шанс грати у ці вибори», – зазначив він.

Також серіал «Слуга народу», в якому знімався Зеленський, за його словами був продуманим проектом і став своєрідним стартом для президентської кампанії. Адже він вважає, що олігархи продумують подібні політтехнології на декілька років наперед.

«Я думаю, що Ігор Коломойський продумує все як мінімум на три кроки вперед. Тому я не вірю у співпадіння і думаю, що як тільки минули останні президентські вибори, він вже розумів, в які ігри буде грати чи на президентських, чи на парламентських виборах. Тому, звичайно, це був не випадковий проект», – вважає Тизенгаузен.

До слова, політолог Олексій Голобуцький вважає, що в Україні відбувається криза сучасного політичного істеблішменту та політичної еліти, оскільки люди дійсно хочуть бачити нові обличчя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:52 :27