Новини » Політика 26 вересня, 2018, 16:20
Експерт: Вакарчук і Зеленський наразі найбільше забирають рейтинг у Ляшка
ZIK
ZIK

Через те, що природою політичної діяльності Олега Ляшка є акторство, відповідно у нього за політичними рейтингами Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський найбільше забирають електорат.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«Вакарчук трохи забирає рейтинг у Юлії Тимошенко, а Зеленський – у Петра Порошенка, коли йдеться про реальних кандидатів. Так само забирають відсотки у Анатолія Гриценка, але найбільше це торкається Олега Ляшка. Адже його природою політичної діяльності є акторство, відповідно у нього вони забирають найбільше», – сказав Матвієнко.

Він також наголосив, що навіть не йшлося про порівняння з Кличком, хоча той починав саме з позицій медійної персони.

«Віталій Кличко був спортивною зіркою, але йому не з першого разу вдалося конвертувати це у перемогу на виборах», – додав він.

Його колега політичний експерт Олександр Антонюк також зазначив, що він не здивований, що саме Зеленський отримав високий рейтинг у соціологічних дослідженнях.

«Зеленський медійний і багатьом подобається. Ба більше, його впізнаваності і лояльності може позаздрити будь-який політик. Тому це є своєрідним капіталом, який можна використовувати в політичній боротьбі. Адже політика в публічній частині – це та ж сама майстерність акторства», – прокоментував Антонюк.

Також він зазначив, що між артистом та політиком є спільна риса – продати мрію. Але наразі йдеться про маркетинговий підхід, тому соціологія поки просто вимірює, чи можна продати мрію.  

«Поки Зеленський не оголосив себе кандидатом, говорити про нього так некоректно. Хоча як громадянин України він має право йти в політику і я думаю, що з позиції політичного гравця, якщо він захоче цим займатися серйозно, то йому треба пройти через парламент та Кабмін. Саме тоді він міг би стати не найгіршим політиком. Ми ж, наприклад, обговорюємо Олега Ляшка, який є непоганим актором. Тому повірте, Зеленський може бути змістовнішим і цікавішим», – вважає політичний експерт.

Нагадаємо, політтехнолог Борис Тизенгаузен вважає, що рейтинги кандидатів у президенти наразі є дуже сумними. Адже вони засвідчують, що будь-який медійний персонаж без політичної платформи, без побудови партійної структури та без певної мети, має шанс «грати у вибори».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 16:22 :12