Новини » Політика 26 вересня, 2018, 16:04
Експерт: Попри масову міграцію, Україна не втратила інтелектуального виборця
ZIK
ZIK

Згідно опитувань, обираючи кандидата у президенти, люди найчастіше звертають увагу на минуле політика. Це свідчить про те, що український виборець подорослішав і став більш досвідченим.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«Людина, яка вибирає кандидата у президенти, зважаючи на його минуле, є дуже розумним і досвідченим виборцем», – зазначає політичний експерт. 

Також Костянтин Матвієнко звертає увагу на те, що користуватися інтуїцією при виборі – нормально.

«Коли ми обираємо партнера по бізнесу чи товариша, то робимо це через нашу інтуїцію. Те саме відбувається і в стосунку до кандидатів. Вірю я йому чи ні, зможу теж зрозуміти завдяки медіа та інформації в інтернеті», – підкреслює експерт.

Він наголошує і на тому, що кожен кандидат у президенти зараз зацікавлений подати у правильному світлі своє політичне минуле.

«Мене тішить те, що Україна не втратила інтелектуального виборця, незважаючи на величезну міграцію. А те, що люди не вірять обіцянкам, означає, що поганий популізм все ж не буде критерієм», – переконаний Костянтин Матвієнко.

На думку експерта, це означає, що українське суспільство дорослішає. Такий процес закономірний, зокрема, і через війну.

«Водночас, складно сказати, чи дорослішають самі політики. Я неймовірні сподівання покладав на «Самопоміч», але вони свою репутацію вже заплямували, навіть розпустили свою фракцію у Києві», – зауважує Костянтин Матвієнко.

Зрештою, майбутні вибори покажуть те, наскільки подорослішали українські політики, підкреслює політичний експерт.

«Якщо ми відмовимося від політики та інформаційної діяльності, які є «нижче плінтуса», то в нас є шанс пройти ще одну сходинку дорослішання українського політичного середовища», – додає Костянтин Матвієнко.

До слова, нагадаємо, що директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук зауважила: люди для себе ще не визначили, що для них має бути «новим» в політиці.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:08 :03