Новини » Економіка 26 вересня, 2018, 13:25
Британська компанія показала проект будівництва в Україні вітро-сонячної електростанції
Вітряні установки для вироблення електроенергії на території вітрової електростанції. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН
Вітряні установки для вироблення електроенергії на території вітрової електростанції. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН

Британська Touchstone Capital Group представила проект будівництва в Україні офшорної комбінованої вітро-сонячної електростанції.

Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості, профільні фахівці відомства провели зустріч з представниками британської компанії.

На зустрічі був представлений унікальний не тільки для України, але і для найближчих сусідніх країн проект офшорної комбінованої ВЕС-СЕС гігаватного класу потужності. Його додатковою перевагою є наявність власних балансуючих потужностей, що дозволить забезпечити більш рівномірний графік виробництва електроенергії

Як зазначають у відомстві, проект також передбачає використання суттєвої (більше як 30%) частки комплектуючих українського виробництва.

«Разом з тим сторони знайшли порозуміння, що реалізація таких проектів має узгоджуватись із фактичним станом та планом розвитку системи передачі і не повинна призводити до погіршення операційної безпеки режимів ОЕС України. Було вирішено в стислі терміни провести розрахунки та моделювання можливих шляхів інтеграції нових генеруючих потужностей в об’єднану електроенергетичну систему України. Це дозволить конкретизувати коло потенційних викликів, що постануть перед енергосистемою та обрати оптимальні технічні рішення для їх усунення», – йдеться у повідомленні.

Представники «Укренерго» під час зустрічі нагадали, що 70-80% проектів з будівництва «зеленої генерації» реалізується в південному регіоні України (Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях), який є енергопрофіцітним і водночас відчуває нестачу маневрових потужностей.

Touchstone Capital Group займається управлінням майном, розвитком проектів у сфері відновлюваної енергетики. Група оперує коштами китайських та інших міжнародних інвесторів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 00:53 :36