Новини » Економіка 26 вересня, 2018, 17:52
Алла Шлапак про повернення зовнішніх боргів: Уряд став «спецом» щодо того, де брати гроші
ZIK
ZIK

Чергове підвищення тарифів на газ, на холодну воду свідчить про те, що український уряд став «спецом» щодо того, де брати гроші.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила голова ГО «Соціальна справедливість» Алла Шлапак.

Алла Шлапак зауважила, що з наступного року Україна почне виплачувати величезні суми боргів, тож сподіватися на економічне зростання країни, на її думку, не слід.

«За рахунок чого та за рахунок кого будуть сплачені ці борги? Сьогодні відповіді немає. Точніше, є, тому що чергове підвищення тарифів на газ, чергове підняття тарифів на холодну воду свідчить про те, що наш уряд став «спецом» щодо того, де брати гроші. Тому що багато бідних, і в них можна багато забрати. Це основна урядова лінія, яку вони сьогодні дуже вдало реалізують», – заявила Алла Шлапак.

Голова ГО «Соціальна справедливість» наголосила на необхідності підвищувати рівень життя населення в Україні: «Я не говорю про підвищення зарплат і пенсій. Сьогодні ці підвищення зарплат і пенсій забрали в людей можливість реалізувати інші свої людські потреби».

Алла Шлапак вважає, що є два «рецепти» виходу з ситуації, що склалася в країні. Перший із них – від Світового банку, що полягає у переліку реформ, які Україна має покроково здійснити. «І рецепт український – менше красти», – акцентувала гостя програми.

Алла Шлапак додала, що до виборів, на її думку, в Україні нічого не зміниться, адже уряд затягує із здійсненням ефективних економічних реформ.

Нагадаємо, голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що рівень бідності в країні залишається стабільно високим: «Кожен четвертий українець не може собі дозволити нормально харчуватися, не кажучи вже про непродовольчі товари і житлові умови. Середньостатистична родина витрачає на харчування 48% свого бюджету. Через брак коштів більше чверті населення не можуть підтримувати достатньо теплу температуру в помешканнях».

Як повідомляли раніше, експерт заявив, що витрати 50% доходів на їжу є свідченням бідності українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:32 :35