Новини » Політика 25 вересня, 2018, 20:45
Войціцька вважає, що миротворча місія ООН має поширюватись і на Крим
ZIK
ZIK

Якщо єдиним рішенням щодо повернення наших територій є миротворча місія ООН, то дуже важливо, щоб її мандат поширювався не лише на територію Донбасу, але й Криму.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат Вікторія Войціцька.

Як повідомлялось раніше, спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив: до миротворчої місії ООН на Донбасі могли б долучитися військовослужбовці Швеції, Фінляндії, Австрії, Білорусі, Сербії та Туреччини.

«Якщо справді єдиним рішенням щодо повернення наших територій є миротворча місія ООН, то дуже важливий історичний момент вимагати, щоб її мандат мав поширюватися не тільки на територію Донбасу, ми маємо вимагати такого самого рішення і щодо Криму», – зазначила народна обраниця.

Адже, за словами пані Войціцької, вирішення питання Криму призведе до вирішення питання Донбасу. У зворотному порядку ми не зможемо повернути Крим найближчим часом.

«Якщо ми вирішимо питання Донбасу й не будемо паралельно вимагати вирішення питання по Криму, то півострів знову покладуть у довгий ящик, як проблему, до якої будуть повертатися через 10-20 років. Тому Україна має виходити з консолідованою позицією, зрозумілою і чітко артикульованою з боку уряду, Президента. Має бути рішення як щодо одної окупованої території, так і іншої. Ми не маємо права забувати про Крим», – переконана Войціцька.

Також у відповідь на репліку ведучого про те, що так не буде, пані Войціцька сказала, що якщо поставити перед собою завдання, то ми можемо отримати результат. 

«Не треба закривати двері, які перед нами відкриті. Ми не знаємо, як завтра буде себе поводити світ, особливо якщо подивитися на ті жахливі ситуації, які відбуваються в інших розвинутих країнах, зокрема у Британії. Після яких були вжиті відповідні дії з боку британського уряду, посилення санкцій з боку США. Я більш ніж переконана, що якщо і ми будемо мати чітку позицію, тоді так само отримуватимемо підтримку з боку наших партнерів. А зараз ми самі ще не знаємо, що ми вимагаємо», – прокоментувала гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:28 :07