вівторок, 25 вересня, 2018, 2:00 Політика
Волкер: Росія вважає, що вона має право вирішувати долю сусідніх країн та інших народів
Курт Волкер
Курт Волкер

Росія вважає, що має право втручатися у внутрішні справи сусідніх країн. Проблеми країн необхідно вирішувати за допомогою їхніх законних конституційних засобів, а не через втручання ззовні та окупацію їхньої території.

Таку думку спеціальний представник Державного департаменту США щодо України Курт Волкер висловив в інтерв’ю радіостанції «Эхо Москвы», – повідомляє Гордон.

Так він відповів на слова про те, що президент РФ Володимир Путін пропонував американським президентам Бараку Обамі і Дональду Трампу поділити світ на сфери впливу.

«Це відображає фундаментальну відмінність у поглядах. Росія дотримується думки, що вона має право вирішувати долю сусідніх країн та інших народів, чи то українці, чи молдавани, чи грузини, чи хтось ще.

США і Європа дотримуються позиції, закріпленої в усіх цих правових базах, про які я говорив. Вона полягає в тому, що ці люди мають право самостійно ухвалювати рішення», – сказав Волкер.

За його словами, «нехай українці вирішують долю своєї власної країни, нехай грузини вирішують долю своєї власної країни».

«Немає сумнівів у тому, що в цих країнах є проблеми, і всередині України є політичні проблеми, які необхідно вирішувати. У Грузії необхідно вирішувати етнічні і політичні проблеми, але їх необхідно вирішувати за допомогою законних конституційних засобів цих країн, а не через втручання ззовні і окупацію їхньої території», – підкреслив Волкер.

Як повідомлялось раніше, Курт Волкер порівняв президентів України та Росії.   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 00:56 :48