live

Відновлення автомобіля після ДТП: Чим офіційні сервіси кращі, ніж гаражні майстерні®

За перше півріччя у Львові більш як 500 автовласників,транспорт яких постраждав у дорожньо-транспортних пригодах, обрали для відновлення автомобілів автосервісні підприємства Корпорації УкрАВТО. Цей вибір дозволив їм не витрачали власного часу та зусиль на пошуки запчастин чи взаємодію із страховими компаніями.

Після ДТП у власників авто виникає ціла низка клопіт: оцінка збитків, дефектовка, страховка, пошук запчастин та майстрів чи контроль ремонту. Водії вирішують ситуацію по-різному. Зокрема, частина автовласників відмовляється від фірмового сервісу на користь сумнівної економії у «гаражних майстернях». Ті ж, хто справді цінує власні безпеку та час, розуміють важливість професійного сервісу та гарантованої якості робіт. Такі автовласники співпрацюють із перевіреними часом крупними автосервісними центрами, наприклад – з сервісом Корпорації УкрАВТО.

Для тих, хто цінує свій час, важливим аргументом на користь офіційного автосервісу є, наприклад, те, що співробітники брендових підприємств самі взаємодіють зі страховими компаніями. Автовласник повідомляє про подію в страхову та відганяє машину до найближчого автоцентру УкрАВТО, який має ділянку відновлювального ремонту. Далі ж він просто очікує на повернення відновленого автомобіля, оскільки з моменту передачі автівки включається налагоджена схема роботи, ведеться прозорий документообіг та постійний супровід процесу з урахуванням саме інтересів клієнта.

У Львові протягом першого півріччя співпрацю із фахівцями Корпорації обрали власники більш як 500 автомобілів, що були відновлені після дорожньо-транспортних пригод.

<NBSP;>

При цьому вони не втрачали часу на пошук запчастин – у Корпорації є величезні склади комплектуючих та прямі контакти з офіційними постачальниками оригінальних деталей та витратних матеріалів для більшості автомобільних брендів.

Окрім того, однією із найважливіших відмінностей сервісу УкрАВТО є ставлення до ремонту або заміни деталей. Найчастіше ремонтують незначні пошкодження декоративних частин кузова. Однак понищені фрагменти силової структури або деталі, які відповідають за безпеку, на підприємствах Корпорації лише замінюються. Про їх відновлення взагалі не йдеться – в УкрАВТО дорожать добрим іменем та у жодному разі не піддають ризику безпеку клієнтів.

<NBSP;>

Також важливо й те, що великі автоцентри, на відміну від гаражних «сервісів», можуть дозволити собі власні лабораторії із підбору кольорів фарб. Завдяки цьому фахівці найвищого рівня, які працюють в УкрАВТО, на новітньому обладнанні можуть відтворити практично будь-який відтінок.

Ще однією перевагою сервісу від УкрАВТО є наявність повного циклу послуг з ремонту та технічного обслуговування. Автомобіль після аварії може отримати приховані дефекти, які можуть ідентифікувати лише вузькопрофільні фахівці. Тому ще одним фактором, що вигідно відрізняє сервіс УкрАВТО від гаражних «малярок», є висококваліфікований персонал. Фахівці Корпорації постійно навчаються, адже кожен автомобіль має свою специфіку. Тих, хто здатен знати все про усі машини, не буває, а розповіді про всеохоплюючі знання фахівців «гаражних СТО» насправді є лише розповідями.

<NBSP;>

Але найважливіший та найбільш вагомий аргумент на користь професійного сервісу – це офіційна та довгострокова гарантія на всі виконані роботи. Неякісний ремонт може проявитися через кілька років, однак у випадку з ремонтом на сервісі УкрАВТО можна бути впевненим у якості відновлення після ДТП автомобіля.

Loading...