Новини » Львів 25 вересня, 2018, 17:07
У Львові чергове затягування з е-квитком «звалили» на ЄБРР
Пасажири в автобусі у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Пасажири в автобусі у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Електронний квиток у Львові повноцінно запрацює у 2020 році, хоч раніше називали іншу дату. У Львівській міській раді заявили – у затягуванні термінів винний ЄБРР, який є головним кредитором цього проекту.

Як повідомили сьогодні під час прес-конференції у міськраді, процес погодження технічного завдання і тендерної документації триває досі.

«Зараз ми очікуємо від банку погодження документації і на кінець жовтня приступаємо до тендерних процедур», – зазначив Роман Познанський, директор ЛКП «Львівавтодор».

За словами Сергія Журбенка, начальника відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор», «за дуже песимістичним сценарієм, тендерні процедури планують закінчити у квітні наступного року».

Хоч п’ять місяців назад – у квітні 2018-го, – керівник «Львіавтодору» Олег Береза на великій прес-конференції запевняв – підготовка технічного завдання вже на фінальному етапі, завершити його мали у кінці квітня і одразу оголосити конкурс між 13 компаніями, які вже пройшли попередню кваліфікацію.

«На кінець жовтня ми очікуємо підписання і узгодження контракту», – заявив тоді Андрій Вишневський, заступник директора з розвитку ЛКП «Львівелектротранс» та ЛКП «Львівавтодор».

Нині інший чиновник «Львівавтодору» Сергій Журбенко заявив, – над проектом львівська команда «працює посилено», але ЄБРР довго не призначав свого консультанта, а без нього рухати проект було неможливо, тому відстали на майже рік. Хоч на прес-конференції п’ятимісячної давності про цю «проблемку» не згадували і називали інші терміни впровадження у Львові е-квитка.

«Затримка була пов’язана з тим, що банк довго не міг нам призначити консультанта. Фактично консультант був нам призначений на 11 місяців пізніше, аніж ми на це розраховували. Тому і попередні наші декларування, що в цьому році вже запрацює система оплати, виявилися трохи хибними і зараз ми знаходимося на тендерних процедурах», – вже сьогодні виправдовувався представник «Львівавтодору».

Варто зауважити, що безпосередньо керівники цього проекту Олег Береза та Андрій Білий прийшли на прес-конференцію вже після її початку і як слухачі, а не спікери, тож пояснювати, чому обіцяні дати запровадження е-квитка знову були порушені, їм не довелося.

Відтак, нові дати реалізації проекту озвучив Роман Познанський, директор ЛКП «Львівавтодор».

«Підписання договору з організацією, яка буде постачати обладнання і впроваджувати систему, ми очікуємо на квітень. Після цього моменту три місяці буде етап проектування, місяць займе тестування системи. Ми очікуємо вийти на кінець 2019 року вже з якоюсь частиною встановленого обладнання в певних видах транспорту, а на 2020 рік вже повноцінна робота системи», – зазначив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 14:51 :46