вівторок, 25 вересня, 2018, 18:50 Економіка
«Supreme Business Group» планує інвестувати мільйони доларів у розвиток сонячної енергетики в Україні
Сонячна електростанція на Одещині. Фото: tsn.ua
Сонячна електростанція на Одещині. Фото: tsn.ua

Британська компанія «Supreme Business Group» готова інвестувати мільйони доларів у розвиток сонячної енергетики в Україні.

Про це повідомило інтернет-видання «Комсомольская правда в Украине». Інформують «Українські новини».

Про плани інвестування в будівництво сонячних електростанцій в Україні заявив представник британської компанії Supreme Business Group в Україні Джаміль Каснак.

Як ідеться у публікації, західні фонди та фінансові установи, попри війну в Україні, готові інвестувати в розвиток сонячної енергетики країни, причому йдеться про дуже великі суми. Одним з таких інвесторів може стати компанія Supreme Business Group, LP, яка почала свою діяльність в 2015 році.

На цей час компанія Supreme Business Group, LP вже умовно зарезервувала для України від 3 до 5 млн доларів інвестицій для запуску першої з 20 черг сонячних електростанцій потужністю 5 МВт.

Як повідомив Джаміль Каснак, у планах – поетапно побудувати комплекс станцій сукупною потужністю 1 ГВт. Для реалізації проекту компанія запросила перші 10 га землі. Загальна площа сонячних електростанцій за планом розвитку становитиме близько 2 000 га.

Серед основних партнерів компанії – професіонали сонячної енергетики з Туреччини, Великобританії, Іспанії та Німеччини.

Джаміль Каснак наголосив, що в результаті такого співробітництва Supreme Business Group, LP продемонструє місцевим підприємствам, як отримати вигоду з чистої сонячної енергії, а вже в найближчому майбутньому – згладити зростання витрат на електроенергію для українських споживачів, компенсуючи пікове денне споживання.

Європейський досвід свідчить, що розвиток електротранспорту дозволяє ефективно акумулювати сонячну енергію у денний час, тому в найближче десятиріччя кон’юнктура ринку генерації буде кардинально змінюватися і до цього процесу слід готуватися заздалегідь. Окрім того, Україна, завдяки налагодженим бізнес-контактам у промислово-розвинених країнах світової економіки компанії, зможе позиціонувати себе, як одна з країн, де широкомасштабне виробництво поновлюваних джерел енергії стає щораз перспективнішим.

«Supreme Business Group LP – це жива комунікаційна платформа, яка може стати серйозним каталізатором розвитку нової української енергетики. Адже, насправді настав той момент, коли Україна з нинішньої негативної ситуації може отримати для себе дуже серйозні фінансові преференції, щось схоже на те, що отримувала Західна Німеччина за результатами Другої світової війни», – резюмував Джаміль Каснак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 19:10 :48