Новини » Суспільство 25 вересня, 2018, 0:49
Стала відома дата релізу історичного екшну «Захар Беркут»

Історичний екшн «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва, виробництва компаній Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, вийде в широкий український прокат 10 жовтня 2019 року.

Про це повідомляє  gazetavv.com.

<nbsp;>

«Захар Беркут» – масштабний знаковий кінопроект, що має всі шанси стати справжнім проривом не лише для вітчизняної кіноіндустрії, але й показати певні результати на міжнародному ринку, – зазначив продюсер стрічки Єгор Олесов. – І ми раді тому, що заради успіху фільму свої зусилля об’єднали лідери медіаринку України: найбільша українська студія FILM.UA Group, телеканал номер один – «Україна», що стане генеральним медіа-партнером та бродкастером стрічки, та безумовний лідер серед дистрибуторів національного кіно – компанія Ukrainian Film Distribution».

«Повість «Захар Беркут», її цінності і смисли – патріотизм, захист свого дому, своєї родини, особиста свобода і відповідальність, великі, сильні, справжні почуття – дуже важливі для нашої самоідентифікації. Вони звучать сьогодні як ніколи актуально. Екранізація одного з найулюбленіших і найпопулярніших творів української літератури, безумовно, стане головною кінопрем’єрою наступного року, яку ми, як найбільш рейтинговій канал країни, підтримаємо масштабною промо кампанією. Впевнена, наша співпраця допоможе якісному національному кіно залучити якнайширшу глядацьку авдиторію», – коментує Вікторія Корогод, директор телеканалу «Україна»

«Ми маємо всі підстави вважати, що фільм «Захар Беркут» стане знаковою подією для українського кіно та буде одним з лідерів касових зборів національного кінопрокату», – коментує Андрій Дяченко, директор компанії UFD.

«Вітаю об’єднання зусиль провідних учасників медіаринку, які працюватимуть разом заради успіху прокату «Захара Беркута». Для креативних індустрій вже давно є хибною теза про те, що попит народжує пропозицію. Завжди пропозиція народжує попит, бо люди не можуть хотіти того, про що вони не знають. Їм треба розповідати про українські фільми: успішний прокат картини не в останню чергу залежить від вірно вибудованої промокампанії. Сподіваюсь, що осучаснена екранізація одного з найвідоміших творів української літератури матиме значний успіх у глядача», – зазначає Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно.

Як повідомлялось раніше, український фільм «Захар Беркут» допоможуть створити відомі кінематографісти з Голлівуду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:19 :35