Новини » Регіони 25 вересня, 2018, 16:50
Після окупації Криму конкурс імені Лесі Українки вже вп’яте проводять на Волині

У Луцьку триває ХХІІ Всеукраїнський конкурс професійних читців імені Лесі Українки. Традиційним місцем проведення цього конкурсу була Ялта в Криму, проте вже п’ять років поспіль захід організовують на Волині, де народилася та зростала відома поетеса.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося у Волинському обласному академічному театрі ляльок за участі представників творчої та наукової інтелігенції, бібліотекарів та усіх поціновувачів творчості Лесі Українки.

Секретар міської ради Григорій Пустовіт зазначив: «Учасники конкурсу змагатимуться в мистецтві слова, яке дозволяє розкрити глибину сказаного автором. Твори Лесі Українки можна перечитувати багато разів, знаходячи відповіді на різні питання. Приємно, що учасниками конкурсу є молоді люди, які прагнуть по особливому донести нам Лесине слово. І хоч уже п’ять років поспіль цей конкурс проводиться у Луцьку, усі ми сподіваємося, що у майбутньому він відродиться у нашому, українському Криму, де люди знають і шанують українську культуру».

Окрім виконання творів Лесі Українки, української та зарубіжної поезії, прози, у рамках святкових заходів відбудеться презентація міні-виставки творів Софії Караффи-Корбут до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», презентація видань редакції журналу «Кіно-Театр».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:51 :45