вівторок, 25 вересня, 2018, 7:30 Курйози
Перуанець Родрігес Ленін зажадав зняти з виборів Гітлера – кандидата від правоцентристської партії

На пост глави округу Юнгар в Перу подав заявку житель Перу Гітлер Альба Санчес, проте його висунення оскаржив перуанець на ім’я Ленін Вальверде.

Про це повідомляє newsyou.info. 

У Перу на виборах на пост глави невеликого округу Юнгар в провінції Каруас взяв участь кандидат від правоцентристської партії «Ми – Перу» на ім’я Гітлер Альба Санчес, інформувала місцева телекомпанія RPP 20 вересня.

Вибори в Перу відбудуться 7 жовтня. Гітлер йде на них під гаслами: «Гітлер – кандидат від народу» і «Гітлер – це довіра».

За словами політика, батько вибрав таке ім’я через його «іноземне звучання» і не знав нічого про лідера фашистської Німеччини. Кандидат додав, що, дізнавшись історію Адольфа Гітлера, думав поміняти ім’я, проте вирішив все-таки зберегти колишнє, обране батьком.

«Я хороший Гітлер», – запевнив політик. Він додав, що вже очолював округ Юнгар в 2011-2014 роках і «зробив багато хорошого».

Телекомпанія зазначає, що участь Гітлера у виборах виявилося під загрозою, після того як перуанець на ім’я Ленін Володимир Родрігес Вальверде написав заяву в виборчком з вимогою відмовити кандидату в праві балотуватися на цей пост.

Гітлер заявив, що не знає Леніна і припустив, що того найняли його політичні конкуренти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 19:54 :24