Новини » Політика

Нардеп Власенко анонсував мирний план від «Батьківщини»

Повернути в Україну мир і спокій та зробити країну безпечною – таку мету декларують опозиційні політичні сили.

Про це під час прес-конференції 24 вересня у Львові заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Ключовим питання існування України є принесення миру на Схід і повернення окупованих і анексованих територій республіки Крим. Це надскладне питання. І тут не може бути простих рішень. Запропонована стратегія, що АТО «триватиме годинами», а також, що Мінський угодам немає альтернативи, довели, що це – абсолютно непрацюючий механізм, – каже С.Власенко. – Так, треба визнати, що Мінські угоди зупинили відкриту фазу збройного конфлікту на Донбасі, але ці угоди не вирішують ані питання Криму, ані принесення реального миру на територію Луганської і Донецької області. У партії «Батьківщина» є план відновлення миру і повернення українських територій. Він, так само як економічний курс, так само як нова Конституція, буде оголошений нашим лідером Юлією Володимирівною Тимошенко на наступному форумі, який буде присвячений питанням безпеки і питанням відновлення українського суверенітету над нашими територіями».

Нардеп уже пояснив деякі позиції, на яких буде побудовано план. «Ми є ідеологічними прихильниками шляху в ЄС і НАТО. При цьому ми говоримо, що мир – це не капітуляція. І мир на умовах Росії і Путіна для партії «Батьківщини» і нашого лідера є неприйнятним», – каже Власенко.

Водночас нардеп спростував розповсюджений міф щодо Юлії Тимошенко, як проросійського кандидата у президенти.

«Це маніпулятивно-фальшива технологія. Питання, що Тимошенко – проросійський кандидат, почав розповсюджувати Пол Манафорт. Якому треба було таким чином «відтіняти» Януковича. Але це відверта брехня і цьому є неспростовний доказ. У 2012 році, коли Юлія Володимирівна перебувала за гратами у політично-вмотивованій «газовій справі», з’явилася ще одна справа. І позивачем у цій справі був міністр оборони РФ – такий собі Сєрдюков. Я був захисником у справі. Причому позов був на одну сторінку про нібито якісь борги корпорації ЄЕСУ. Нісенітниці! Українська влада робила вигляд, що вони пручались. А потім – ще не втигло висохнути чорнило на судовому рішенні – зненацька знайшовся суддя, який присудив гроші на користь Російської Федерації. Так от – ще не встигли чорнила висохнути – а вони мільйон гривень перерахували, щоби показати, що є збитки. І от – чи ви собі уявляєте, щоби міністр оборони РФ без дозволу Путіна такі речі робив? – каже С.Власенко. – Я стверджую, що до тюрми Юлію Володимирівну Тимошенко в Україні саджав Путін разом з Януковичем. Який проросійський кандидат? На моє переконання, в Україні є проросійський кандидат – це той, хто має бізнес в Росії, той хто платить податки в бюджет РФ, а також отримує дивіденди та виводить їх потім в офшори».

Loading...