вівторок, 25 вересня, 2018, 2:14 Суспільство
Медики розповіли, що можна «занести» в організм з чорнилом для тату

Лущення, висип, горби або місиво – що чекає татуювання через кілька тижнів залежить лише від майстра, який її робить, і від вас самих.Трапляється так, що після нанесення татуювання клієнт починає відчувати нездужання або бачить висип на тілі. Сьогодні ми розберемося, що разом з чорнилом можна «занести» в організм.

Про це повідомляє newsyou.

Алергічний червоний

Фахівці з лазерним технологіям в косметології стверджують, що саме червоний пігмент в чорнилі найчастіше викликає аллергію. Вся справа в тому, що цей пігмент в своєму складі містить ртуть, солі ртуті або її мінерали. І мова не про ту ртутьі, яка у нас в термометрах, це мінерал рожево-червоного кольору. У подрібненому вигляді його використовують для отримання тату-пігментів.

До групи ризику потрапляють люди, що схильні до алергії на цвітіння, продукти або шерсть тварин.

Стафілокок

Цілком невинна з інфекцій, з якою може зіткнутися пацієнт з татуюванням – золотистий стафілокок. Бактеріі золотистого стафілокока відносяться до флори, яка мешкає у нас на шкірі. Як правило, імунітет з ними може впоратися. Однак в разі, якщо клієнт не доглядає за новим татуюванням, розвивається інфекція, для якої характерні гнійне запалення і рубцювання.

Гепатит

Ні для кого не секрет, що люди з татуюваннями на тілі знаходяться в групі ризику зараження гепатитом. Вся справа в тому, що іноді майстри недоброякісно виконують стерилізацію свого обладнання.

Рак

Не так давно стало відомо про шокуючому випадку. 30-річна жінка виявила під своєю шкірою дивні грудки і звернулася до лікарів. Медики з’ясували, що у неї збільшилися лімфовузли, які, як виявилося, ввібрали пігмент від тату-чорнила. Варто відзначити, що пацієнтка зробила татуювання на тіло ще 15 років тому, але лише недавно імунна система дала збій. В результаті лімфовузли довелося видалити. Наукові дослідження підтверджують, що пігмент, що потрапляє в шкіру, здатний мігрувати по організму і в результаті виявляється в лімфовузлах, що відповідають за імунітет. А чим більше руйнується імунна система, тим вище ризик захворіти на онкологію. Крім того ризик зростає ще більше, якщо татуювання наноситься на ділянку шкіри, де є родимка.

Краса і безпека

Ідеальним варіантом буде звернення до дерматолога перед нанесенням малюнка. Так ви зможете зрозуміти, чи є у вас протипоказання до татуювання – алергія або шкірні захворювання.

Крім того фахівці настійно рекомендують звертати увагу на зовнішній вигляд татуювальникака, його кабінет. Майстер повинен використовувати одноразові голки, рукавички, маски, стерильне обладнання. Також для кожного клієнта майстер зобов’язаний використовувати нові контейнери з чорнилами.?

Що стосується робочого місця майстра, там не повинно бути зайвих предметів і речей на зразок телефону, гаманця, ключів.

У майстра повинен бути сертифікат, який підтверджує, що він має право працювати. Після того, як процедура буде виконана, фахівець зобов’язаний дати письмові та усні рекомендації по догляду за татуюванням. Варто пам’ятати, що неправильний догляд за свіжим малюнком – причина багатьох проблем зі здоров’ям.

Як повідомлялось раніше, татуювання спричиняють запалення і рак у людей із ослабленим імунітетом.


Реклама

Якщо ви бажаєте залишатися привабливою в будь якому віці,тоді вам потрібно своєчасно звертатись до косметолога. До ваших послуг Avantage - косметологічна клініка у Львові. Використання сучасного обладнання, та високий досвід наших спеціалістів допоможуть вам залишатися чарівною у будь-якому віці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 11:01 :19