Новини » Львів 25 вересня, 2018, 10:22
«Львівводоканал» обмежив водопостачання Миколаєва через борги
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

ЛКП « Львівводоканал» на 30 відсотків обмежив водопостачання Миколаєва через борги.

Про це йдеться у листі (№357 від 18.09.2018 р.) МКП «Миколаївводоканал» до Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ, Миколаївської РДА, Львівської ОДА та Миколаївської міської ради, – пише місцеве видання «Зерна істини»

Микоїлавводоканал заборгував за спожиту воду Львівводоканалу 75 тис. грн. У свою чергу, заборгованість Липівки перед Миколаївводоканалом, – 75,8 тис. грн.

У зв’язку з цим, як зазначено у листі, з 1 жовтня, протягом місяця водопостачання у Липівці, проводитиметься за напрацьованим графіком зранку – з 05.00 год до 10.00, ввечері з 17.00 до 22.00. ситуації («ціна» питання, тобто заборгованості Липівки перед Миколаївводоканалом, – 75.8 тис. грн),

Я» зазначається у листі, з першого січня наступного року «МКП»Миколаївводоканал» відмовляється надавати Липівці послуги із централізованого водопостачання і водовідведення. Дане питання буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради».

«Львівводоканал» обмежив водопостачання Миколаєва через борги
«Львівводоканал» обмежив водопостачання Миколаєва через борги

Голова Тростянецької ОТГ Олександра Леницька, на запитання, «як вирішуватимете ситуацію», повідомила, що до 1 листопада вони планують сплатити заборгованість, відтак, впевнені, що до кардинальних дій не дійде.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:56 :14