Новини » Економіка 25 вересня, 2018, 10:19
Коболєва оштрафували за відмову надати список одержувачів велетенських премій
Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Шевченківський районний суд Києва оштрафував голову правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрія Коболєва на 1,7 тис. гривень за відмову надати депутатові Верховної Ради Сергію Власенку («Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») інформацію з переліком людей, які отримали премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над публічним акціонерним товариством «Газпром».

Про це повідомляється в матеріалах суду, пишуть «Українські новини».

Зазначається, що ще в серпні апарат Ради склав протокол про притягнення Коболєва до відповідальності у зв’язку з тим, що голова «Нафтогазу» надав неповну відповідь на депутатський запит Власенка.

Суд встановив, що у відповіді Коболєв не відповів на питання про правову підставу для виплати премій, а також не надав перелік осіб, щодо яких правління компанії прийняло рішення про виплату премій у зв’язку з перемогою в арбітражі.

У зв’язку з цим суд визнав Коболєва винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 188-19 (невиконання законних вимог депутата) Кодексу про адміністративні правопорушення і наклав на нього штраф на користь держави у сумі 1 700 гривень.

Також суд постановив стягнути з Коболєва судовий збір в сумі 352 грн.

Нагадаємо, журналіст про премії «Нафтогазу»: Уявіть, якби Порошенко виписував собі бонуси із ВВП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:31 :20