Новини » Політика 25 вересня, 2018, 10:45
Артем Ситник прокоментував чутки про свої політичні амбіції
ZIK
ZIK

Керівника НАБУ Артема Ситника неодноразово запитували про його можливу подальшу кар’єру. Втім, він завжди уникав прямої відповіді. Та чи не думує він про таке продовження сьогодні, коли вже й сам не заперечує можливості відставки з посади, яку сьогодні посідає?

На це питання в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK відповідав сам керівник Антикорупційного бюро Артем Ситник.

Він підкреслив, що коли ти починаєш думати про те, що буде далі, ти підсвідомо визнаєш, що те, що є зараз, вже втрачено.

«Відбувається певна внутрішня демотивація. Я ставлю собі за мету, все ж таки, збереження цієї інституції (НАБУ – ред.). А її можливо зберегти лише тоді, коли ми справді досягнемо того прогресу, про який говорили вже дуже багато часу – це вироки судів», – наголосив антикорупціонер.

Він запевнив, що не просто чекає вироків суду щодо корупціонерів, а разом із Бюро робить все для того, щоб ці вироки були.

«Я просто хочу акцентувати увагу на тому, що було відразу очевидно, що судова система, яка не реформована, а зараз тільки реформується, просто нездатна розглядати ці справи. І суть не втому, що там є певні судді, які займаються корупцією, а в тому, що не створено підвалин для цього всього», – переконаний Артем Ситник.

Також він зазначив, що мова про це йшла ще з 2016 року, та, в результаті, два роки було витрачено на те, аби з’явився закон про Вищий антикорупційний суд.

«Я просто кажу, що коли нічого не робити, то ніякого результату і не буде. Я можу прямо сказати: ми втратили два роки. Адже цей законопроект потрібно було внести ще у 2016 році», – наголошує директор НАБУ.

Таким чином, з його слів виходить, що про подальшу, можливо політичну, кар’єру він думатиме тоді, коли його місія на посаді керівника Антикорупційного бюро буде вичерпана.

«Я не вважаю, що ми вичерпали всі можливості. Звичайно, зараз доволі складний час. Але якщо ми не збережемо те, що було створено всіма, в тому числі елітою, яка зараз чинить такий супротив, то перспектив в Україні буде дуже мало», – підсумовує Ситник.

Як повідомлялося, детективів НАБУ затримали за прослуховування керівника САП Назара Холодницького. Згодом очільник Спецалізованої прокуратури розповів, що «спецназ НАБУ побив його водія».

Натомість Артем Ситник заперечив цю інформацію, назвавши її «фейком».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 18:08 :47