Новини » Економіка 25 вересня, 2018, 16:31
80% українців роблять запаси на зиму: на Заході більше, ніж на Сході
Фото: Alexey Doroshenko/Facebook
Фото: Alexey Doroshenko/Facebook

Як з’ясувалось 80% українців традиційно роблять запаси на зиму. При цьому таких людей на Заході нашої країни найбільше – 90%, а найменше на Сході – 69%.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, посилаючись на результати дослідження, проведеного компанією Research&Branding Group у серпні-вересні цього року.

Національної традиції консервувати дотримується 77% українських громадян, а робити варення та соки трохи менше – 73%. У льох закладають овочі 61% українців. Нова традиція – заморожувати овочі та фрукти також увійшла у повсякденне життя – її дотримуються 53% опитаних. Ще 34% людей заморожують м’ясо, а 33% роблять запаси продуктів із великим терміном придатності – круп, цукру та макаронів.

«Запаси на зиму – свідчення відсталості нашого суспільства, оскільки це означає низькі доходи громадян, необхідність багатьом із них мати підсобне господарство, нерозвиненість внутрішнього ринку овочів. Але ще два роки тому Асоціація постачальників торговельних мереж зробила прогноз про поступову відмову більшості українців від зимових запасів. Відмовитися повністю не вийде – через історичну пам’ять, яка живе на генетичному рівні в кожного українця і пов’язана з Голодомором та іншими голодними роками в нашій країні. А з іншого боку – це можливість економити, якщо вирощуєш сам або коли тобі віддають надлишки овочів, фруктів та грибів родичі або друзі. Є ще одна поважна причина – суттєве коливання цін на овочі з літа по весну. В Україні активно будуються сховища, а ціна на овочі вже піднялась до рівня наших сусідів у Європі, що робить коливання все меншими», – зазначив Олексій Дорошенко.

«У 2000-х роках, коли відбулось підвищення реального рівня життя українців, ми бачили, що з’явилось велика пропозиція консервації в магазинах. Це був крок назустріч попиту. Але далі попит зник. І знову ми – маючи час, але не маючи грошей – на кухнях працюємо над тим, щоб взимку в нас все було», – додав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:14 :54