понеділок, 24 вересня, 2018, 12:47 Економіка
За півроку виявили порушень на понад 9 мільярдів гривень, – Рахункова палата
Фото: Нужненко Сергій/УНІАН
Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

За час роботи оновленого складу Рахункової палати вдалося виявити порушень на понад 9 млрд грн.

Про це розповів голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба Рахункової палати.

За його словами, порушення були виявлені за результатами проведення низки аудитів. Зокрема, щодо фінансування МОЗ лікування українців за кордоном, щодо закупівлі житла військовослужбовцям, щодо управління держмайном в Украерорусі тощо.

«На закупівлю житла для військових неефективно використали 600 млн грн. А квартир придбали менше половини від запланованого. В Украерорусі виявлені порушення управління майном майже на 300 млн грн. Наприклад, закупили обладнання, не встановили його, а бюджетні гроші витратили», – наголосив Валерій Пацкан.

Окрема ситуація, зауважив він, з забезпеченням населення технічними засобами та засобами реабілітації – закуповували їх за завищеними цінами, затримували видачу.

Крім того, додав Валерій Пацкан, є також питання по субсидіях населенню на 114 млн грн – не було належного контролю за витрачанням субвенції на це. «Від об’єктів аудиту ми вимагаємо усувати ці порушення. А також передаємо матеріали правоохоронцям», – наголосив він. Валерій Пацкан також підкреслив, що за результатами аудитів Рахункової палати правоохоронці розпочали вже 11 кримінальних проваджень.

З 9 млрд грн виявлених порушень, понад 3 млрд грн – порушення при адмініструванні доходів; понад 2,9 млрд грн – порушення бюджетного законодавства; понад 2,8 млрд грн – неефективне управління та використання коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:55 :44