Новини » Політика 24 вересня, 2018, 1:58
Єльченко: Не розумію такого нейтралітету. Треба переносити переговори по Донбасу з Мінська
Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко
Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко висловився на підтримку ідеї перенесення переговорів тристоронньої контактної групи по Донбасу з території Білорусі «в якусь іншу столицю».

Про це він сказав в коментарі Прямому -  повідомляє Ліга. Новости.

Єльченко заявив, що делегація Білорусі в ООН «хронічно» голосує проти будь-яких ідей і пропозицій української сторони. На його думку, це свідчить про певну позицію країни, з чого потрібно робити серйозні висновки.

«Мені здається, що треба вже робити серйозні висновки з позиції Білорусі, з позиції Казахстану. Якщо ще можна зрозуміти голосування Сирії, Північної Кореї, – це просто сателіти. Але, скажімо, наші сусіди, наші колишні партнери по СНД – я не можу зрозуміти, чому вони голосують «проти», – сказав Єльченко.

На його думку, декларації Білорусі про свій «нейтралітет» у такій ситуації звучать дивно.

«Я особисто повністю підтримую, я не пам’ятаю вже хто це пропонував, деякі групи депутатські у нас у Верховній Раді, що нам треба просто переносити цю площадку з Мінська в якусь іншу столицю. При всій моїй повазі до білоруської дипломатії, але я не можу таку позицію зрозуміти, про яку нейтральність йдеться?», - заявив дипломат.

18 вересня відбулося урочисте відкриття 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:33 :58