понеділок, 24 вересня, 2018, 9:12 Світ
У столиці Канади 70 тисяч мешканців залишилися без світла через торнадо
Фото: twitter.com/Jeffslack369
Фото: twitter.com/Jeffslack369

Через руйнування, яких завдали у п’ятницю два торнадо у столиці Канади Оттаві та її околицях, працівникам федерального уряду наказали не виходити на роботу.

Про це повідомляється на сторінці секретаріату міністерства фінансів Канади у Тwitter, пише «Укрінформ».

«У відповідь на запит міськадміністрації та поліції Оттави з метою мінімізації зайвого пересування співробітників федерального уряду у столичному регіоні просять у понеділок працювати з дому», – заявили у Мінфіні.

Окрім цього, в понеділок будуть закритими також англомовні школи Оттави й частина франкомовних.

Керівник поліції Оттави Чарльз Бордельо закликав усіх мешканців столиці залишатися в понеділок вдома. «Мінімізуйте, будь ласка, необов’язкові подорожі. Якщо можете працювати з дому або уникнути пересування в понеділок – ми закликаємо до цього», – сказав Бордельо.

За інформацією міськадміністрації Оттави, у неробочому стані в місті залишається близько 400 світлофорів, що може викликати проблеми на дорогах.

У державному монополісті із постачання електроенергії Hydro One уточнили, що без світла в столиці залишається близько 70 тисяч користувачів, ще близько 10 тисяч – у сусідньому місті Гатіно. Оскільки п’ятничне торнадо знищило одну з двох великих трансформаторних станцій Оттави, на повне відновлення постачання електроенергії знадобиться кілька днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 09:43 :13