Новини » Світ 24 вересня, 2018, 9:21
У Нью-Йорку обговорили реформування ООН
ООН. Фото: EPA/MATT CAMPBELL
ООН. Фото: EPA/MATT CAMPBELL

Актуальні міжнародні проблеми, включаючи принцип багатосторонності і реформування ООН обговорили в Нью-Йорку «на полях» 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН генсек організації Антоніу Гутерріш, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

«Ми тут, щоб сказати, що багатосторонній підхід не помер, його потрібно підтримувати – це єдиний наявний у нас шанс, щоб сформувати таке майбутнє земної кулі, яке було б прийнятним для всіх зацікавлених сторін», – заявив під час зустрічі Юнкер, слова якого наводяться в комюніке Єврокомісії, поширеному в Брюсселі в ніч на понеділок.

Європейська комісія також підкреслила, що «в період безпрецедентних і невідкладних глобальних викликів ООН і ЄС продовжують спільно діяти в якості позитивних сил заради змін з метою підтримки і відновлення повної прихильності принципам багатосторонності і глобального порядку, заснованого на правилах».

«У мінливій ​​картині світу здійснення реформи системи ООН має вирішальне значення. Європейський союз прихильний зміцненню і подальшому розвитку багатосторонньої системи з реформованої ООН в її основі», – йдеться в повідомленні ЄК.

Окрім того, на думку сторін, 70 річниця прийняття Загальної декларації прав людини – це «можливість підтвердити прихильність обох організацій захисту прав людини і основних свобод у всьому світі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:15 :45