Новини » Львів

У Дрогобичі трьом дітям, позбавленим батьківського піклування, вручили ключі від трикімнатної квартири

У Дрогобичі трьом дітям, позбавленим батьківського піклування, вручили ключі від трикімнатної квартири

У Дрогобичі троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали трикімнатну квартиру в Дрогобичі.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Ключі від трикімнатної квартири у новобудові на вул. Євгена Коновальця вручили трьом сестрам – Наталії, Христині й Андріані.

Як зазначили у відділі-службі у справах дітей міськвиконкому, до надання житла цій сімейній групі долучилися заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, депутат ЛОР Андрій Ковч, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту ЛОР Михайло Гичка та голова бюджетної комісії ЛОР Олег Домчак.

«У черговий раз нам вдалося отримати кошти та вручити квартиру дітям, які зростали без батьків. Сьогодні ми вручили двоярусну квартиру трьом сестрам, яким на їх зовсім юний вік довелося пройти чимало випробувань. Квартира повністю оснащена газо-, електро-, водопостачанням та водовідведенням. Опалення житла – автономне. У кімнатах повністю проведено ремонт. Облаштовано ванну та кухонну кімнати. Тобто, житло готове для заселення. І це найважливіше, що попри всі ті негаразди, які є сьогодні у місті, нам вдається робити добрі справи заради наших дітей, бо чужих дітей не буває», – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Зазначимо, квартиру, яку надали сімейній групі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, закуплено коштом місцевого та обласного бюджетів згідно з міською програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальна вартість квартири становить 903 675 гривень. Загальна площа квартири – 75,3 кв  м.

 

Loading...