Новини » Політика 24 вересня, 2018, 21:28
Рибчинський спрогнозував політичне майбутнє Луценка
ZIK
ZIK

Політичне майбутнє Юрія Луценка буде не гіршим, ніж попереднє. Адже у своїй діяльності він показав, що навіть після в’язниці може ставати Генеральним прокурором.

Таку думку висловив народний депутат України Євген Рибчинський в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у травні 2019 року планує «повернутися до політичної діяльності».

«Юрій Луценко – один із найдосвідченіших українських політиків, а тому кожен його крок добре прорахований. І якщо він уже анонсує вихід із того положення, в якому опинився, то усвідомлює, в які ігри відмовляється грати», – прокоментував Рибчинський.

На думку депутата, заяву Луценка про те, що він не буде брати участь у перегонах та роботі будь-якого передвиборчого штабу можна сприймати двояко.

«Перший варіант, що все ж таки однозначно буде брати участь. А другий – однозначно не буде, адже далі Луценка чекає інша політична кар’єра, яка базуватиметься на тому, що він не дасть штабу керувати собою.

Тому такі меседжі від прокурора не є цілком однозначними і їх потрібно аналізувати. Щодо політичного майбутнього Юрія Луценка, я думаю, що воно буде не гіршим, ніж попереднє. Адже у своїй діяльності він показав, що навіть після в’язниці може ставати генеральним прокурором», – зауважив Євген Рибчинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 14:10 :31