Новини » Регіони Читать эту новость на русском

Понад три тисячі військових молилися у Зарваниці за Україну

Понад три тисячі військових молилися в Зарваниці за Україну. Фото: facebook.com/oda.te.gov.ua

Цими вихідними у Зарваниці відбулося паломництво військових. На щорічну прощу до святого місця в селі на Тернопільщині прибуло понад 3 тисяч бійців.

Яке повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, на паломництві в Марійському духовному центрі були військові зі всієї України. Приїхали рідні загиблих бійців, зібралися учасники АТО та ООС.

Військове паломництво до Зарваниці відбувається вже вдесяте. Особливим змістом воно наповнилося з початком бойових дій на сході країни.

Священики розповідають, що проща є способом духовного відновлення для учасників бойових дій і їхніх родин. Також кожного року учасники паломництва віддають шану загиблим товаришам.

Цього року проща військовиків відбулася під гаслом «Дякую Богу, якому служу».

«Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері у 2009 році започаткували на зразок Міжнародного військового паломництва, яке з 1956 року проходить у Франції в місті Люрд. На той час українська делегація вже понад десять разів брала участь у заходах в Люрді, куди щорічно приїжджають понад 20 тисяч військовослужбовців з 25 країн світу. Сьогодні ми маємо унікальне місце тут, у Зарваниці», – зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна.

Він додав, що проща тепер об’єднує і волонтерів, громадськість, демобілізованих і фронтових медиків.

Сьогодні, у понеділок, більшість військових, які взяли участь у паломництві, вже повернулися у бойові табори своїх частин.Loading...