Новини » Суспільство 24 вересня, 2018, 12:31
Ожиріння – головна причина виникнення раку у жінок

Ожиріння випереджає паління як найбільшу причину виникнення раку у жінок, стверджує доповідь Cancer Research UK.

Минулого року Великобританія посіла перше місце у Західній Європі за кількістю людей із надвагою, де рівень ожиріння зростає більше, ніж у США.

Органи охорони здоров’я давно попередили про загострення цієї проблеми у Великобританії, де приблизно 62% населення страждають від ожиріння або надмірної ваги, – інформує видання Daily Telegraph.

Тим часом, кількість курців в Об’єднаному Королівстві, як очікується, скоротиться приблизно на 4% та становитиме 22% до 2025 року, тоді як проблеми з ожирінням та надвагою зростуть.

«Зниження кількості курців є позитивним. Це свідчить про те, що роки зусиль, спрямованих на підвищення обізнаності про ризики для здоров’я, а також дії з боку політиків, включаючи оподаткування тютюнових виробів та заборона куріння у громадських місцях, не пішли надаремне», – сказала професор Лінда Бауд з Cancer Research UK.

«Тоді як і надалі слід проводити заходи, спрямовані на зменшення кількості курців, ми повинні також зосередитися на проблемах з ожирінням та надвагою, що підвищують ризик виникнення раку», – додала вона.

Загалом, куріння, надмірна вага та ожиріння можуть у 2035 року призвести до понад 95 тис. випадків раку у Великобританії, у порівнянні з приблизно 75 тис. випадків у 2015 році.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:55 :04