Новини » Політика 24 вересня, 2018, 21:44
Лещенко заявив про бажання Коломойського закінчити справу Приватбанку після виборів
ZIK
ZIK

Коломойський чекає президентських і парламентських виборів, щоб отримати лояльного міністра фінансів та вирішити на свою користь справу з Приватбанком.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, у Високому Суді Лондона відбулося п’ятиденне слухання щодо позову АТ КБ «Приватбанк» проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести компаній, які, як заявляють у банку, перебувають під їхнім контролем.

Відповідаючи на запитання глядачки, чому всі забули про вкрадені Коломойським гроші Приватбанку, Сергій Лещенко зазначив, що ця справа матиме закінчення, якщо змінити теперішню владу та посадити її на лаву підсудних.

«Це питання до Генпрокурора, який рік тому випадково в Амстердамі зустрічався з Коломойським. Пам’ятаєте, була історія, що він начебто зустрів колишнього власника Приватбанку? Після того почалися кримінальні справи і вилучення, обшуки в нового керівництва, що грало на руку Коломойському», – зазначив політик.

За словами гостя програми, Коломойський чекає на вибори, щоб закрити питання Приватбанку на свою користь.

«Наскільки я знаю, зараз ця справа в Лондонському суді. І одна з ідей Коломойського, щоб поставити на правильного кандидата, а потім, вже після виборів Президента і парламентських виборів, отримати лояльного міністра фінансів, який буде до нього близький. Щоб міністр фінансів дав вказівку Приватбанку, який зараз є націоналізований, відкликати довіреність британським юристам представляти банк у Лондонському суді і таким чином раз і назавжди закрити це питання», – зауважив Лещенко.

Також він зазначив, що тільки шляхом зміни влади та приходом нових людей, які не домовлятимуться з корупціонерами, можна буде вирішити багато питань.

«Тому реванш відбувається щодня в таких от речах, таких історіях. І, на жаль, цей реванш можна зупинити вже не шляхом домовленості з нинішніми корупціонерами з Порошенком, Луценком чи іншими людьми, які просто загарбали владу в результаті Майдану, а шляхом усунення їх від влади. Вони вже показали, вже нічого не зроблять на цій посаді, час їм іти і йти на лаву підсудних», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:09 :32