Новини » Політика 24 вересня, 2018, 11:41
І. Геращенко підтримує перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська до нейтральної країни
Фото: twitter.com/BelarusMID
Фото: twitter.com/BelarusMID

Перший віце-спікер українського парламенту, представник України у гуманітарній підгрупі контактної групи по Донбасу Ірина Геращенко підтримує перенесення переговорів з Мінська (Білорусь).

Про це вона написала у Facebook.

Геращенко зазначила, що неодноразово публічно висловлювала незгоду і обурення голосуваннями Білорусі в ООН з усіх питань, що стосуються України, окупованих Криму і Донбасу.

«Постпред України в ООН В. Єльченко заявив про необхідність перенесення мирних переговорів з Мінська на інший майданчик. Я підтримую цю позицію, й давно за це виступаю», – написала вона.

Вона зазначила, що підтримує перенесення майданчика до нейтральної країни, яка «не підігруватиме Москві й не голосуватиме з Кремлем в унісон – проти України».

«Щодо Білорусі, то окрім відверто недружніх Україні голосувань, є й гірші факти: оголошення персонами нон-ґрата українських журналістів і митців, в угоду Москві, викрадення Павла Гриба і передача його ФСБ. Все це ніяк не корегуються з нейтральним статусом, навпаки, тхне координацією своїй дій з Кремлем», – додала вона.

Нагадаємо, Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко висловився на підтримку ідеї перенесення переговорів тристоронньої контактної групи по Донбасу з території Білорусі «в якусь іншу столицю».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 02:44 :55