Новини » Політика 24 вересня, 2018, 22:38
Холодницький заявив, що 90% підозр НАБУ не погоджують із першого разу
ZIK
ZIK

Підозра на міністра інфраструктури Володимира Омеляна вперше до САП надійшла ще в червні, але не була погоджена.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

За його словами, близько 90% усіх підозр, які надходять від НАБУ до САП, з першого разу ніколи не погоджують. «Утім, із цих повернутих справ приблизно 40-50% потім все ж отримують погодження після виконання вказівок прокурора.

Так само було і по справі міністра інфраструктури Омеляна, підозра на якого вперше надійшла ще в червні. Потрібно розуміти, що не детективам НАБУ, а саме прокурорам у суді потрібно доводити провину», – підкреслив Холодницький.

Щодо справи Рабіновича, то керівник САП зауважив, що наразі не бачить перспективу її розвитку, спираючись на ту доказову базу, яка є сьогодні.

«Якщо докази зібрано якісно, то прокурор не може на чорне сказати біле або навпаки. Але якщо доказів реально немає, то простіше за все направити підозри, а потім пожалітися активістам, що САП гальмує справи. Але моє завдання – щоб була якісна підозра, обвинувальний акт і перспектива судового розгляду», – наголосив Назар Холодницький.

Нагадаємо, У Національному антикорупційному бюро заявили, що оприлюднена переписка міністра інфраструктури Володимира Омеляна дає підстави припускати його причетність до незаконного збагачення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 07:41 :05