понеділок, 24 вересня, 2018, 10:01 Події
Хімічний викид у Криму: П’ятеро українських прикордонників досі в лікарні
Фото: facebook.com/dpsuachru
Фото: facebook.com/dpsuachru

П’ятеро українських прикордонників, які поскаржилися на погане самопочуття через хімічний викид в Криму і були госпіталізовані, ще проходять лікування.

Про це повідомив представник Державної прикордонної служби Олег Слободян в ефірі «112 Україна».

«Було 5 прикордонників, які потребували медичної допомоги. Після того, як вони пройшли обстеження та лікування в нашому госпіталі, – власне, вони ще завершують лікування, – вони повернуться до виконання своїх службових обов’язків», – повідомив Слободян.

Нагадаємо, в місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня «кримська влада» вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити на відкритому повітрі.

Раніше повідомлялося, що серед усіх українських прикордонників, які поскаржилися на погане самопочуття через хімічний викид в Криму, п’ятеро були госпіталізовані. В цілому 7 вересня на погане самопочуття поскаржився 41 прикордонник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 09:13 :19