Новини » Політика 24 вересня, 2018, 19:55
Фесенко назвав шлях до вирішення конфлікту керівників НАБУ та САП
ZIK
ZIK

Особистісний конфлікт між керівниками НАБУ та САП, який штучно підживлюють, уже заважає нормальній роботі двох антикорупційних відомств. Тому очільників НАБУ та САП потрібно буде змінити.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Гість програми зауважив, що НАБУ є за що критикувати – за прорахунки, недостатню ефективність, «захоплення» спецопераціями, відсутність досвіду та професіоналізму, проте з вкрай негативними оцінками роботи цього антикорупційного органу він не погоджується. З його слів, якщо порівняти НАБУ та НАЗК, то перші хоча б намагаються щось робити.

Володимир Фесенко зауважив, що стежив за перебігом конфлікту між керівниками САП та НАБУ з самого початку. Як нагадав політолог, раніше очільники антикорупційних органів майже усюди ходили разом.

«А потім… їх почали сварити. Тут є особистісна складова в цьому конфлікті, а є міжвідомча складова. Їх почали сварити. Причому, як з боку влади налаштовували один проти одного, так і з боку деяких людей із опозиції. У будь-якому разі образи Холодницького на Ситника спочатку були пов’язані з тим, що деякі друзі Ситника почали звинувачувати Холодницького, що він не те робить, гальмує якісь справи тощо. І воно одне на одне, у клубок, почало нашаровуватися. І далі почалися конфлікти, які врешті-решт призвели до такого результату – ситуація абсолютно не нормальна», – вважає Володимир Фесенко.

Політолог не сумнівається – за останній рік провокування конфліктів між керівниками НАБУ та САП було цілеспрямованим: «І, на жаль, обидва потрапили на гачок».

Володимир Фесенко зауважив, що особистісний конфлікт між керівниками НАБУ та САП, який штучно підживлюють, уже заважає нормальній роботі двох антикорупційних відомств. Тому, переконаний він, очільників НАБУ та САП потрібно буде змінити.

Нагадаємо, 19 вересня САП заявила про сутички зі співробітниками НАБУ. У САП повідомили, що виявили «незаконно встановлені засоби негласного зняття інформації» працівниками НАБУ.

Своєю чергою керівник НАБУ Артем Ситник заперечив встановлення апаратури для прослуховування у приміщеннях Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У Нацполіції відкриликримінальне провадження через конфлікт між НАБУ і САП.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив про відсутність результатів роботи НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 14:30 :39