Новини » Політика 24 вересня, 2018, 15:04
Експерт: Луценко стосовно НАБУ та САП діє як досвідчений політик
ZIK
ZIK

Від початку протистояння між САП та НАБУ Юрій Луценко підтримував Артема Ситника. Втім, коли ця історія отримала продовження, Генпрокурор підтримав вже очільника САП. Таким чином «замараними» вийшли обидва антикорупційні органи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політтехнолог Дмитро Разумков.

Він наголосив, що попри посаду Генерального прокурора, Юрій Луценко залишається доволі досвідченим політиком. Тому його позиція у протистоянні між САП та НАБУ є доволі прогнозованою.

«Якщо ми подивимось на попередні події – першу серію конфлікту, – там він займав позицію Артема Ситника. Адже саме за підтримки Генеральної прокуратури проходили слідчі дії, які тепер прийнято називати «рибками в акваріумі», – підкреслив експерт.

Натомість сьогодні риторика Генпрокурора змінилась, і хоча він відкрито не поділяє позицію Назара Холодницького, однак дуже жорстко критикує Артема Ситника.

«Таким чином «замараними» в нас залишаються обидва антикорупційні органи. Заради об’єктивності, варто сказати, що багато в чому Генеральний прокурор говорить правду. Адже дуже довго ми говорили про те, що потрібен час, аби антикорупціонери «розкачались» і вибудувалась вся система. Але, на жаль, вона так вибудовується, що починає потрохи падати», – переконаний Дмитро Разумков.

Він підкреслив, що було багато заяв про те, що після появи Антикорупційного суду ми «заживемо по-новому». Втім, політтехнолог не впевнений, що всі фігуранти цього процесу «доживуть» до запуску суду.

«Я не впевнений, що Антикорупційний суд вирішить цю проблему. За великим рахунком, сьогодні ми входимо у «клінч» цих правоохоронних органів, від чого виграють лише корупціонери, яких сьогодні, на жаль, не менше, ніж було раніше», – підсумовує фахівець.

Як повідомлялося, детективів НАБУ затримали за прослуховування керівника САП Назара Холодницького. Згодом очільник Спецалізованої прокуратури розповів, що «спецназ НАБУ побив його водія».

Натомість Артем Ситник заперечив цю інформацію, назвавши її «фейком»  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 08:56 :20