live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Дещиця прокоментував критику в уряді Польщі щодо нього

Андрій Дещиця

Посол Андрій Дещиця прокоментував повідомлення про критику у польському уряді його заяв стосовно необхідності відновити знищені українські пам’ятники на території Польщі.

Про це Дещиця написав на своїй сторінці у Facebook.

«Приписувати всьому польському урядові думки однієї, та ще й неназваної особи, щонайменше некоректно. Вважаю, що і розповсюджувати анонімні висловлювання також не личить такому авторитетному виданню», – заявив посол України у Польщі.

Він зауважив, що у його інтерв’ю радіостанції RMF FM «не йшлося про «шантаж», а про відому позицію України щодо вирішення конкретної проблеми шляхом переговорів і взаємовигідної співпраці».

Дещиця додав, що українські пропозиції відомі польському урядові.

«Ми не користуємося послугами «анонімів». Ми хочемо вести рівноправний і відкритий діалог із своїми польськими партнерами, націлений на взаємоприйнятний результат. Результат, який передбачав би і відновлення сплюндрованих вандалами українських місць пам’яті в Польщі, і проведення пошукових та ексгумаційних робіт на місцях польських поховань в Україні», – підсумував він.

Раніше видання «Дзеркало тижня» з посиланням на анонімне джерело повідомило, що у польському уряді жорстко розкритикували слова українського посла Андрія Дещиці стосовно необхідності відновлення знищених українських пам’ятників на території Польщі.

Як повідомлялось раніше, в уряді Польщі заявили, що заяви посла України «викликають відразу».Loading...
Loading...
Loading...