Новини » Політика Читать эту новость на русском

Чим важливі для України слова Вселенського Патріарха про томос

Вселенський Патріарх Варфоломій зробив важливу заяву, яка ще раз засвідчила позицію Матері-Церкви: «Україна скоро отримає Автокефалію, тому що це її право».

Важливі для розуміння позиції Фанару, зокрема, такі слова Патріарха: «1998 року Вселенський Патріархат проголосив автокефальний статус Православної церкви Чеських земель та Словаччини. «Тепер настала черга України, яка, як я сподіваюся, невдовзі отримає статус Автокефалії, не зважаючи на існуючі протидії, бо це її право. Це її право на отримання автокефалії, а з іншого боку, це право і дійсно виняткове право нашого Вселенського Патріархату надавати автокефалії, як це було надано усім новітнім Православним церквам, починаючи з Росії у XVI столітті, і закінчуючи Православною церквою у Чеських землях та Словаччині».

Процес надання автокефалії, розпочатий після звернення Президента Порошенка і архієреїв українських православних церков, наближається до завершення. Україна матиме свою, незалежну Православну церкву.Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...