Новини » Львів 24 вересня, 2018, 13:31
Багаторічний керівник управління майном Львівської облради написав заяву на звільнення

У Львівській облраді – кадрові зміни. Заяву на звільнення написав посадовець-старожил – начальник управління майном спільної власності обласної ради Микола Бандра.

Про це IA ZIK стало відомо з власних джерел.

Заступник голови Львівської облради, який курує напрямок комунальної власності, Володимир Гірняк у коментарі IA ZIK повідомив:

«Від сьогоднішнього дня він перебуває у відпустці. Як мені повідомили із секретаріату обласної ради, вже написана заява на звільнення».

На запитання, яка ж причина такого рішення, В.Гірняк зазначив: «Про це треба, напевно, Миколу Васильовича питати. Знаю, що написана заява на звільнення. Наскільки мені сказали, деколи в житті щось треба змінювати».

У подальшому у Львівській облраді планують оголосити конкурс на вакантну посаду.

«Наш принцип – проголошувати відкриті конкурси. Виконання обов’язків покладено на заступника Віктора Кусого. Потім мав би бути конкурс, проведений максимально публічно, після чого депутатський корпус затверджує або не затверджує кандидатуру. Якщо кандидатура не проходить, оголошується новий конкурс. Хоча я не прихильник, щоб довго був в.о. Вважаю, що максимально оперативно усі конкурси мають проводитись. Людина приходить на посаду, укладається контракт на 3-5 років і вона працює», – зазначив В.Гірняк.

З його слів, до начальника управління майном спільної власності «деякі зауваження були, людей ідеальних немає».

Керуючий справами Львівської облради Валентин Харлов підтвердив: Микола Бандра взяв відпустку, з якої вже не повернеться на посаду.

«Микола Бандра написав заяву на відпустку до листопада, а опісля звільняється у зв’язку з переходом на іншу посаду. Не у складі обласної ради. Працював на посаді понад 15 років. Досягла людина певного віку і хоче піти на іншу посаду», – прокоментував В.Харлов.

Сам Микола Бандра у коментарі IA ZIK неохоче відповідав на запитання щодо його звільнення. «Я ще сьогодні не готовий взагалі навіть відповідати на такі запитання. Інформація може з’являтися, але я ще того не знаю».

На запитання, чи це правда, М.Бандра відповів: «Правда, що я йду у відпустку».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-19 23:58 :25