Новини » Львів 24 вересня, 2018, 8:40
Акція «Книжки для поранених бійців» продовжиться й після Форуму видавців у Львові
Акція «Книжки для поранених бійців» продовжиться й  опісля Форуму видавців у Львові
Акція «Книжки для поранених бійців» продовжиться й опісля Форуму видавців у Львові

Учора, 23 вересня, у місті Львові під час Форму видавців волонтери в наметі під назвою «Книжкова сотні» запрошували доброчинців дарувати пораненим воїнам – захисникам Вітчизни, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі, цікаві видання українською мовою.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

За словами юних волонтерок, ця акція зі збору книг для поранених воїнів на Сході триватиме й опісля Форуму видавців у Львові – до кінця війни.

Волонтерки розповіли журналістові, що добрих людей з усієї Львівщини просять приносити цікаві видання за адресою: м. Львів, вулиця Личаківська, 6/14, з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 19:00. Контактний телефон: 0983360516.

Організатори львівської акції «Книжки для поранених бійців» радять краянам приносити історичну та патріотичну літературу, на військову тематику, сучасну українську прозу, детективи, фантастику, пригодницькі книжки, видання з психології, філософії, збірники анекдотів, гуморесок. А також – журнали різної тематики, особливо – про полювання, рибальство, автомобілі, спорт, історію, науку і техніку, про сад-город, військову справу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:40 :25