неділя, 23 вересня, 2018, 22:23 Спорт
У футбольній Прем’єр-лізі-18/19 зіграно матчі дев’ятого туру
upl.ua
upl.ua

Черговий, дев’ятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги завершився поєдинком у Полтаві, в якому місцева «Ворскла» виграла у луганської «Зорі».

Футболісти полтавської «Ворскли» на останніх хвилинах обіграли луганську «Зорю» з рахунком 2:1 у заключному поєдинку дев’ятого туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, повідомляє офіційний сайт змагань.

М’ячі на стадіоні Олексія Бутовського у Полтаві забили Павло Ребенок (65-та хвилина), Василь Прийма (90+1, автогол) – у господарів та Олександр Караваєв (70) – у гостей.

На 88-й хвилині півзахисник «Ворскли» В’ячеслав Шарпар не реалізував пенальті.

Результати решти матчів девятого туру:

ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 1:0

гол: Руслан Фомін (7-ма хвилина)

ФК «Львів» – «Карпати» (Львів) – 1:1

голи: Бруно (78) – Сергій Мякушко (74)

ФК «Арсенал-Київ» – «Олімпік» (Донецьк) – 1:3

голи: Сергій Гринь (59) – Сергей Вакуленко (17), Дмитро Гришко (64), Максим Дегтярев (82)

«Динамо» (Київ) – «Десна» (Чернігів) – 4:0

голи: Микита Бурда (45+1), Беньямін Вербич (67), Томаш Кендзьора (74), Віктор Циганков (87)

«Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) – 3:0

голи: Жуніор Мораеш (57), Іван Трубочкін (59, автогол), Тайсон (82)

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 24 очки (після дев’яти ігор), «Динамо» – 17 (8), ФК «Олександрія» – 16 (9), «Ворскла» – 15 (9), «Зоря» – 12 (9), «Олімпік» – 12 (9), «Десна» – 10 (9), ФК «Львів» – 10 (9), ФК «Маріуполь» – 10 (8), «Карпати» – 9 (9), «Чорноморець» – 9 (9), «Арсенал» – 4 (9).

Нагадаємо, зустріч третього туру ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) відбудеться у середу, 26 вересня.

2018-10-20 21:52 :34