Новини » Події 23 вересня, 2018, 10:45
Наступного року Україна створить танк, ще кращий, ніж «Булат»

Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова розробляє танк, який перевершить за бойовими можливостями знаменитий Т-64БВ «Булат».

Про це розповів начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України генерал-майор Юрій Мельник, – передає Міноборони.

За його словами, головна мета конструкторів – зібрати гідний танк за якомога менші кошти і недовгий час.

«Т-64БВ – наш основний танк, ним забезпечено війська, танкові бригади. Вважалося ще років десять тому, що «Булат»- остання модернізація, і все. Але, як показала практика застосування цих машин, вони мають доволі великий потенціал модернізації. Сьогодні в Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова здійснюють дослідно-конструкторські розробки, і в наступному році ми матимемо машину, яка за своїми бойовими властивостями перевершить танк «Булат» – і за захищеністю, і за рухливістю. Роботи ведуться комплексним методом – за рухливістю, вдосконаленням моторно-трансмісійного відділення, систем зв’язку, навігації, системи управління озброєнням. Головне завдання модернізації – виготовити за незначні кошти і короткий час надійний зразок», – розповів Мельник.

Генерал зазначив, що також відбуваються дослідно-конструкторські розробки, що стосуються імпортозаміщення складових танка «Оплот».

Раніше екс-заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з логістики, генерал-майор Юрій Толочний пояснював, чому нові танки ЗСУ виявилися непридатними на Донбасі. За його словами, один з кращих українських танків Т-64БМ «Булат» виявився неефективним для ЗСУ через велику вагу й слабкий двигун.

У свою чергу, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, військовий експерт Сергій Згурець називав головну проблему українських танків. Він зазначив, що українські танкісти можуть протистояти російським танкам, однак через відсутність тепловізорних систем головною проблемою є нічні протистояння.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:16 :29