Новини » Регіони 23 вересня, 2018, 7:25
На Волині судили чиновницю земельного кадастру: жінку затримали аж в Аргентині

У Волинській області судили колишню начальницю відділу Волинської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», яка звинувачувалася в розтраті і заволодінні коштами держпідприємства в особливо великих розмірах, а також службовій підробці.

«Дев’ять членів організованої злочинної групи – керівник і працівники регіональної філії ДП» Центр ДЗК «протягом 2011- 2013 років скоїли розтрату коштів підприємства на суму майже 1 млн. 200 тис. гривень», – повідомляють в прокуратурі - інформує Сегодня.

Роль обвинуваченого полягала в тому, що вона підшуковувала підставних осіб для фіктивного працевлаштування та укладення від їх імені фіктивних цивільно-правових угод, запевняла такі угоди підробленим підписом, і залучала до них акти прийому виконаних робіт та розрахунки.  Безпосередньо її діями державі було завдано збитків на суму 263 тис. гривень.

З квітня 2015 жінка перебувала в розшуку і в кінці грудня 2017 вона була затримана в Аргентині. Незважаючи на відсутність договірних відносин між Україною та Аргентинською Республікою в сфері екстрадиції, аргентинські компетентні органи прийняли рішення про її видачу за запитом української сторони на основі доброї волі і взаємності, що стало безпрецедентним випадком в сфері міжнародного співробітництва.

З огляду на те, що обвинувачена відшкодувала всі завдані збитки, суд визнав її винною в скоєні злочини і призначив покарання у вигляді штрафу в сумі 425 тис. гривень, з позбавленням права обіймати певні посади.

Штраф жінка вже оплатила. Кримінальне провадження по іншим членам організованої злочинної групи знаходяться на розгляді в суді.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:19 :11