неділя, 23 вересня, 2018, 9:30 Події
На кордоні готуються до екстрених ситуацій
<nbsp;>

Прикордонники в рамках комплексних навчань «Західна фортеця-2018» на практиці відпрацювали порядок дій у разі зміни обстановки на державному кордоні та під час виникнення нестандартних ситуацій у пунктах пропуску.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«У Державній прикордонній службі України триває активна фаза комплексних навчань «Західна фортеця-2018», які розпочалися 19 вересня 2018 року на західній ділянці державного кордону... На практиці охоронці кордону відпрацювали порядок дій у разі зміни обстановки на державному кордоні та під час виникнення нестандартних ситуацій в пунктах пропуску», – йдеться у повідомленні.

Учасники навчань особливу увагу приділили також заняттям з тактичної медицини щодо надання домедичної допомоги в екстремальних умовах.

До заходу залучені резерви голови Держприкордонслужби, кінологічні підрозділи та окремі сили оперативного реагування. Крім того, під час навчань буде уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та порядок спільних дій.

Комплексні навчання «Західна фортеця-2018» спрямовані на перевірку бойової готовності підрозділів, їх залагодження та відпрацювання різних сценаріїв реагування на нестандартні ситуації на державному кордоні України.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 19:58 :36