Новини » Спорт

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» виграв Суперкубок України-2018

Волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» вдруге виграли Суперкубок України / sportarena.com

Найсильніший чоловічий волейбольний клуб України – львівський «Барком-Кажани» в матчі за Суперкубок України-20118 лише в п’ятій партії дотиснув бронзового призера минулого чемпіонату – хмельницький «Новатор».

Як повідомляє sportarena.com, у матчі за трофей львівські «кажани» обіграли «Новатор» з рахунком 3:2 (19:25, 25:16, 25:18, 28:30, 15:11).

Для львівського клубу цей Суперкубок став другим в історії. Раніше підопічні Угіса Крастіньша вигравали трофей в 2016 році.

Нагадаємо, і «Барком-Кажани», і «Новатор» в цьому сезоні представлятимуть Україну в єврокубках. В 1/32 фіналу Кубка ЄКВ львів’яни зіграють зі швейцарською «Лозанною», а команда з Хмельницького – з норвезьким «Ферде».