неділя, 23 вересня, 2018, 8:37 Події
Катастрофа MH17 на Донбасі: у так званих «доказах» Росії - безліч розбіжностей

Документи, які російська сторона продемонструвала як «доказ» провини України в катастрофі Boeing 777 рейсу MH17 на Донбасі, мають безліч розбіжностей.

Так, генерал-лейтенант Микола Паршин під час брифінгу надав на нібито українську ракету «зведену відомість на виріб», «відновлений оригінал формуляра на двигун» і «журнал прийнятої продукції». Але він не пояснив, чому замість оригінального формуляра на двигун публіці пред’явили відновлений документ, пише «Нова газета», - повідомляє facenews.

ГОСТ СРСР 19.601-78, прийнятий 1 січня 1980 року, встановлює, що відновлений оригінал може бути виготовлений після складання акту про списання непридатного або втраченого оригіналу.

На папері, який продемонстрував Паршин, стоять позначки особи, відповідальної за заповнення (невідома Дмитрієва). У документі як мінімум на чотирьох аркушах є її прізвище і підпис, а також дата заповнення – 14 січня 1986 року.

Виходить, відповідальна Дмитрієва виготовила копію документа на готовий бойовий виріб (ракету) майже за рік до дати її виробництва. Раніше сам Паршин пояснював, що серійний номер ракети 8868720 означає наступне: «Перша цифра 8 є кодом виробника – Долгопрудненського заводу, 86 – рік випуску ракети, а 8720 – унікальний номер ракети».

«Цей факт породжує питання: хто і коли міг втрутитися в створений Дмитрієвою документ, який, ймовірно, не мав відношення до ракети, випущеної у Boeing, – зазначає видання.

Читайте також: Шістьох винуватців трагедії MH17 вже «прибрали»

Крім того, питання викликає почерк того, хто заповнював, другий документ – «зведену відомість на виріб». Майже по всьому тексту автор в особливій манері пише цифру 2, кожен раз виводячи петлю вгору і внизу. При цьому в назві відомості, де єдиний раз зазначено серійний номер ракети, цифра 2 виписана інакше. Також можна помітити, що при написанні останніх двох цифр використовувалося більш світле чорнило.

Читайте також: На кого з високопосадовців РФ чекає в’язниця за катастрофу MH17

Читайте також: Путін не випадково збив Боїнг над Донбасом, – американський журналіст

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 21:59 :52